Jane İredale Purepressed Base Sıkıştırılmış Pudra Bisque Spf20 Refill 9,9gr

Ürün Kodu : Janeİredale.037   /
Barkod: 670959112705
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yağlı ve yağlıya eğilimli ciltler için cildin parlamasını önleyerek mat bir görünüm sağlar.
 

Ürün Faydası


Cildin parlamasını önleyerek mat bir görünüm sağlar. Yağlı ve yağlıya eğilimli ciltler için uygundur. The Handi Brush ve Flocked Sponge ile kullanabilirsiniz. SPF 20 ile geniş kapsamlı koruma sağlar ve UVA P koruması ile 40 dakika suya dayanıklıdır.
 

Kullanım Şekli


Jane iredale Refillable Compacta yerleştirin ve Handi Brush ile aşağı doğru vuruşlarda uygulayın ve iyice karıştırın. En sevdiğiniz hidrasyon spreyi ile bitirin.
 

İçermez

Paraben İçermez


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Jane Iredale / Nbe Pharma İlaç
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR