Kirpik Uzatmak İçin Hangi Yağlar Kullanılır?

Kirpik Uzatmak İçin Hangi Yağlar Kullanılır?

Kirpik Uzatmak İçin Hangi Yağlar Kullanılır?

 

Embryolisse Kaş & Kirpik Besleyici

Kirpik uzatmak için doğal yağlar kullanabilirsiniz. Badem yağı, argan yağı, Hindistan cevizi yağı, hint yağı, sarımsak yağı, jojoba yağı gibi doğal bitkilerin yağlarını tercih edebilirsiniz. Bu yağlar düzenli kullanımda kirpik ve kaşların uzamasını destekleyebilir.

 

Fakat bitkisel yağlar üretim sürecindeki farklılıklar sebebiyle her zaman aynı oranda etken madde barındırmaz. Bu sebeple formülize edilmiş serumları tercih ederek daha etkili sonuçlara yardımcı olabilirsiniz. Embyrolisse Kaş ve Kirpik Besleyici serum bu serumlardan biridir. İçeriğindeki besleyici yağ ve proteinler ile kaş ve kirpiklerin desteklenmesine yardımcı olur. Sabahları makyaj bazı, akşamları ise bakım serumu olarak kullanabilirsiniz.

 

Kirpiğe Nasıl Yağ Sürülür?

Kirpik uzatmak için hangi yağlar kullanılır? Bitkisel yağları tercih edeceksiniz pamuklu çubuk yardımı ile kaş ve kirpiklerinize uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda eski rimellerinizi temizleyerek yağları ürün kabına aktarıp rimel fırçası ile rahatça uygulayabilirsiniz. En basit haliyle göz çevrenize masaj yaparak dahi besleyici yağların etkisini göstermesine destek olabilirsiniz. Bakım ürünlerinin tamamında önemli olan düzenli kullanımdır. Doğal yağlar ya da serumlar tercih ederken düzenli kullanım etkili sonuçların anahtarı olacak ilk adımdır.

 

Incia Kaş Ve Kirpik Güçlendirici Doğal Serum 2x10 ml

Daha kolay uygulama ve etkili sonuçlar istiyorsanız formül ürünlerden yardım alabilirsiniz. Eeose Forte Kaş ve Kirpik Bakım Serumu beraberinde verilen aplikatörü ile kaş veya kirpiğe uyumlu kolay bir uygulama sunar. Bu sayede beslenme ve bakım etkilerini bir arada kolayca uygulayabilirsiniz.

 

 

Kirpikleri Uzatmak İçin Evde Ne Yapabiliriz?

Kirpiklerinizi uzatmak için evde bakım yağları ve serumları uygulayabilirsiniz. Evinizde yapabileceğiniz profesyonel bakım deneyimleri için etkili ürünleri tercih ederek kirpiklerinize bakım yapabilirsiniz. Beraberinde tercih edebileceğiniz doğal ürünler ile kirpiklerinize kolayca uygulayabilirsiniz.

Yeşil çayı pamuk yardımı ile gözlerinizde dinlendirmek hem kirpiklerinize bakım hem göz çevrenize besleme etkileri sunabilir. Birkaç diş sarımsağı ezerek zeytinyağı ile karıştırıp bekleterek ardından kaş ve kirpik diplerinize uygulayabilirsiniz. Formül bakım ürünlerini tercih etmek isteyenler için Incia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum etkili yapısı ile bilinen ürünlerden biridir. Düzenli kullanımda kaş ve kirpiklerin desteklenmesi sağlayan yapısı ile değişime adım atabilirsiniz.