Klorane Mango Yağı Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin 125ml

Marka:
Ürün Kodu : Klorane.035   /
Barkod: 3282779325769
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Boyalı, Kuru, Hasar görmüş saçlarınızı Güneş, Deniz, Havuz Uv Işınlarına karşı koruruyan ve besleyen bakım yağ 125ml
 

Ürün Faydası


Klorane Mango Oil - Dry Hair yorgun ve kuru saç tellerini nemlendirir ve saçları korur. Tüm saç tipleri için uygun olan bu saç yağı tedavisi, tuzlu su, klor ve UV ışınlarının kuruma etkilerine karşı koruma sağlar.
 

Kullanım Şekli


Kuru veya nemli saça uygulayın. Durulamayın. Kuru saçlar için günlük besleyici bakım olarak kullanın ve saçları dış etmenlere (güneş, tuzlu su, klor) karşı korumak için kullanın. Sadece harici kullanım içindir. Gözlerin yakınına püskürtmeyin. İyi havalandırılmış alanlarda kullanın.
 

Uyarılar


Sadece harici kullanım içindir. Göz ile teması halinde bol su ile durulayınız. Ürün ambalajı açıldıktan sonra 12 ay içinde tüketilmelidir. Cilt ve Saç üzerinde dermatolojik olarak test edilmiştir.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Pierre Fabre Dermokozmetik A.Ş
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR