Lab Series Maximum Comfort Traş Jeli 200ml

Marka:
Ürün Kodu : LabSeries.017   /
Barkod: 022548127001
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Rahat ve konforlu bir tıraş için jel köpük
 

Ürün Faydası


Lab Series Maximum Confort Shave Geli cilde uyguladığınızda zengin yoğun bir köpük haline gelir, uygulama sırasında daha rahat bir tıraş için ustura ve jilete kaygan bir zemin oluşturur. İçeriğindeki E vitamini cilde kaygan bir zemin oluşturur, yeşil çay yaprağı ekstresi, aloe vera yaprağı Ekstresi ve kafein, tıraş sonrası tahrişi yatıştırmaya ve sakinleştirmeye yardımcı olur.
 

Kullanım Şekli


Islak yüze ve boyuna masaj yaparak uygulayınız ve tıraşınınızı olunuz. Ardından durulayınız.
 

Uyarılar


Göz çevresi ile temas ettirmeyiniz. Kutu basınçlıdır. Güneşte bırakmayınız. Sıcak su içinde, soba, kalorifer ve diğer ısı kaynaklarının yakınında bulundurmayınız. Kullandıktan sonra kutuyu delmeyiniz veya ateşe atmayınız. 50°C’nin üzerindeki sıcaklıklardan koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurunuz. Sadece önerilen şekilde kullanınız. İçeriğinin %4’ü yanıcıdır.
 

 


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Estee Lauder Inc / Elca Kozmet
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Erkek

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR