Lansinoh

Anne ve Bebek Bakımı için Lansinoh Ürünleri Neler?

Lansinoh göğüs ucu kremi, göğüs ucu pedi, göğüs ucu koruyucu, süt saklama poşeti, manuel göğüs pompası, biberon seti, biberon emziği, cam biberon gibi anne çocuk ürünlerine sahip profesyonel bir markadır.
 

Lansinoh Krem Nasıl Kullanılır?

Lansinoh krem göğüs ucunda emzirmeye bağlı oluşabilecek hasarlanma ve tahrişi azaltmak için hazırlanmış bir üründür. Göğüs ucu kremi hipoalerjenik ve %100 doğal kremlerden biridir. Bu sayede bebeğinizin koku almasını olumsuz etkilemez ve ağız tadında bir değişik yaşatmaz. Hamileliğinizin 32.haftasından sonra sabah ve akşam uygulayabilirsiniz. Temiz cildinize dairesel hareketlerle uygulayarak kolayca emilmesini sağlayabilirsiniz.
 

Lansinoh Süt Sağma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Lansinoh ürünleri arasında en çok tercih edilen modellerden bir tanesi de süt sağma makinesidir. Manuel ve elektrikli olarak iki farklı seçenekle bebeğiniz için süt sağabilirsiniz. İki fazlı emiş sayesinde bebeklerin doğal emmesini taklit ederek sütün sağılmasına yardımcı olur ve göğüs ucunda herhangi bir tahriş yaşatmaz.
 
Lansinoh Elektrikli Süt Pompası Nasıl Kullanılır?
Annelerin en büyük yardımcılarından Lansinoh elektrikli süt pompası kolay ve hızlı bir şekilde fazla sütün sağılmasına yardımcı olur. Elektrikle çalışabildiği gibi 6 adet AA pil ile de kullanabilirsiniz. BPA ve BPS içermeyen yapısı sütün sağlıklı bir şekilde depolanmasına yardımcı olur. Göğüs ucunu nazikçe kavrayıp iki fazlı emme sağlayarak sütün bebeğin emmesine benzer şekilde sağılmasını sağlar. Lansinoh ürünleri içerisinde annelerin en çok tercih ettiği bu modele sitemizden ulaşabilirsiniz.
 
İndirimli Lansinoh Ürünleri Hangileri?
İndirimli Lansinoh ürünleri ve onlarca kampanyaya sitemizden ulaşabilirsiniz. Göğüs ucu pedi, süt sağma makinesi ve biberon gibi ürünlerle anne bebek ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun seçenekler sayesinde bebeğinizin ve sizin ihtiyaçlarına hitap eden modellere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.