Lansinoh Anne Sütü Toplayıcı

Marka:
Ürün Kodu: Lansinoh.025   /
Barkod: 5060420231120
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Ürün Faydaları


Lansinoh Anne Sütü Toplayıcı, kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar! Lansinoh Anne sütü toplayıcı, hava geçirmez bir kavrama oluşturarak çalışır ve göğüs üzerine asılabilir.
Eğilme refleksi ile çalışarak sütü ampül şeklindeki rezervuarında toplar. Lansinoh Anne sütü toplayıcı daha şiddetle çalışabilen manuel pompaların tersine güç uygulanmadan
pasif olarak çalışır. Bir göğüsten bebeği emzirirken diğer göğüsten sütün gelmesi yaygın olarak yaşanır ve sütün ziyan olmasına sebep olabilir.
Lansinoh Anne Sütü Toplayıcı göğüse güvenli bir şekilde oturarak doğal vakum oluşturur. El ile kullanıma gerek kalmadan güvenli kavrama ile vakum işlevi görür.
Vakum tabanı ve boyun askısı dökülmeyi önler. 100% yumuşak, gıda sınıfı silikon özelliği ile rahat ve kolay temizlenir. Tüm göğüs ölçülerine uygundur.
Anne sütü toplayıcı 100 ml'e kadar anne sütünü tutabilir. Lansinoh Anne Sütü Toplayıcı, emziren anneler için iki önemli soruna karşı koyacak şekilde tasarlanmıştır.
Eşsiz flanj tüm göğüs şekil ve boyutlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Pompa nazik bir vakum yaratarak pasif bir şekilde birikmiş sütü toplar.
Eşssiz anne sütü boyun askısı ve emici tabanı ile güvende birikerek yanlışlıkla yaşanan dökülmeleri engeller.
Lansinoh süt saklama poşetleri ve şişeleri ile mükemmel bir uyum içinde kullanılabilmektedir

Menşei: Amerika
Üretici / İthalatçı: Lansinoh Laboratories Sağlık G
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI