Lierac Body Hydra Besleyici, Sıkılaştırıcı, Güzelleştirici Etki Sunan Vücut Kremi 200ml

Marka:
Ürün Kodu: Lierac.055   /
Barkod: 3508240003746
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Nemlendirici ve dolgunlaştırıcı vücut balmı
 

Ürün Faydası


Yaşlanma karşıtı çift bazlı nemlendirme tekniği ile ilk kullanıldığı andan itibaren cildi besleyerek daha güzel bir cilt etkisi sunmaya yardımcı olur. İçeriğindeki hyaluronik asit ile yaşlanma karşıtı dolgunlaştırıcı etki sunmaya çalışır. Cildi yapılandırmaya, yenilemeye ve pürüzsüzleştirmeye destek olur.shea yağı ile derinlemesine besleyici etki sunar.

  Kullanım Şekli


Gece ve gündüz tüm vücudunuza uygulayın.?ürün,cilt tarafından hızlıca emilerek size uygulamadan sonra giyinebilme yeteneği sunar.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoires Lierac / Ales Gro
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR