Lierac Dioptifatigue Göz Çevresindeki Yorgunluk Belirtilerine Karşı Etkili Hedefe Yönelik Bakım Kremi 15ml

Marka:
Ürün Kodu : Lierac.029   /
Barkod: 3508240002091
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Göz çevresindeki yorgunluk izlerinin ve koyu halkaların giderilmesinde yardımcı olur
 

Ürün Faydası


Dioptifatigue üç farklı yorgunluk belirtisini düzeltmeye yardımcı olur: şişlik, kırışıklık ve gözaltı halkaları. İçeriğindeki saf kafein ile gözaltı şişliklerinin, çift hyaluronik asit ile göz çevresindeki kırışıklık görünümünün ve c vitamini ile gözaltı halkaları nedeniyle oluşan yorgunluk belirtilerinin giderilmesine yardımcı olur. Mavi ışık karşıtı peptitler ile gözaltı ve çevresinin aydınlanmasına ve ton farklılıklarının azalmasına destek olur. İlk kullanımdan itibaren gözaltlarınızın daha enerjik, pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.
 Kullanım Şekli


Yoğun bir bakım için sabah ve akşam uygulayın. Az bir miktar alıp gözaltlarının iç kısmından dışa doğru tampon hareketlerle uygulayın.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoires Lierac / Ales Gro
Kullanım Yeri: Göz Çevresi
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR