Lierac HydraGenist Gel-Krem 50 ml& Hydragenist Yeux & Hydragenist Maske

Marka:
Ürün Kodu: Lierac.084   /
Barkod: 3508240007959
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 
Ürün Faydası


Lierac Hydragenist Gel-Krem: Ürün, cilde ihtiyaç duyduğu nemi kazandırmaya, cildi rahatlatmaya, cildi daha genç ve taze bir görünüme kavuşturmaya yardım etmek üzere geliştirilmiş yaşlanma karşıtı bir nemlendiricidir.cildin ince çizgi, kırışıklık oluşumu gibi yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye, cilde daha genç bir görünüm kazandırmaya yardım eder.cilde dolgunluk kazandırmaya, cilt görünümünün toparlanmasını sağlamaya çalışır.cildin solgun, yorgun, cansız görünümünü hafifletmeye, cilde daha canlı, sağlıklı, aydınlık bir görünüm kazandırmaya destek olur. Cildin dolgunlaşmasını, toparlanmasını sağlamaya, yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye, nem ihtiyacını derinlemesine karşılamaya, cildin beslenip güçlenmesini sağlamaya, cilde daha aydınlık ve sağlıklı bir doku kazandırmaya yardım eder.Lierac Hydragenist Eye Yeux: Cilde oksijen,hyaluronık asit ve vitamin püskürtmesi tekniğinden ilham alınarak geliştirilen özel teknik. Hücre oksijenizasyonunu aktifleştirerek su tutucuların üretimini arttırır ve cildi derinlemesine nemlendirir.göz çevrenizin canlı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına destek olur. İçerisindeki ödem atmaya yardımcı doğal ekstre ile göz altındaki su tutulumunu ve göz çevresindeki ton farklılıklarının giderilmesine yardımcı olur. Hyalüronik asit ise ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü günden güne pürüzsüzleştirmeyi ve taze bir göz çevresi görünümüne sahip olmanıza destek olur. LiearacHydragenist Maske: Derinlemesine nemlendiren, etkili bir anti-aging maskedir.ürün cilde nem kazandırmaya, yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye, sağlıklı bir cilt görünümü oluşturmaya destek olur.kolay emilen mükemmel bir nemlendiricidir. Hafif, pürüzsüz ve kadifemsi bir cilt dokusu oluşturmaya yardımcı olur. Kırışıklıklara karşı güçlü bir anti-aging etkisine sahiptir. Antioksidanlar ve vitaminler açısından zengindir.içeriğinde bulunan onarıcı çiçek yağları, cildinize oksijen banyosu yaptırarak anında parlaklık ve nem vermeye yardımcı olur.
 

Kullanım Şekli


Lierac Hydragenist Gel-Krem: Sabah ve akşam cildinize uygun serum sonrası tüm yüz ve boyun bölgesine.Lierac Hydragenist Gel Yeux: Ürünü uygulayın ve parmak uçlarınızla hafifçe masaj yapın,pürüzsüzleştirici etki için soğuk masaj başlığını kullanın.soğuk etkili başlık ile basınç noktalarına rahatlatıcı baskılar uygulayarak ürünü yedirin.Lierac Hydragenist Maske: Kalın bir tabaka halinde kuru cildinize göz çevresine gelmeyecek şekilde uygulayın.10 dakika cildinizde beklettikten sonra fazlasını ped pamuk yardımı ile alınız.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoires Lierac / Ales Gro
Kullanım Zamanı: Sabah Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR