Lierac Lift İntegral Nutrı & Lift İntegral Eye Serum & Lift İntegral Maske Yılbaşı Kiti

Marka:
Ürün Kodu: Lierac.086   /
Barkod: 3508240007935
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 
Ürün Faydası


Lierac Lift İntegral Gündüz Bakım Kremi: Yüz ovalini şekillendirmeye, kırışıklıkları doldurmaya ve cildin yeniden hacim kazanmasına yardımcı olan krem, içeriğindeki maun ağacı ekstresi ile cildin sıkılaşmasına, mor lale ekstresi ile kırışıklıkların doldurulmasına, hyaluronik 3 konsantresiyle yaşlanma karşıtı aksiyona ve candolle yağı ile cildinizi nemlendirmeye destek olur. Aktif içeriklerin birleşiminden oluşan gündüz bakım kremi, cilt dinamiğinin yenilenmesine ve cilt dokusunun sıkılaşmasına yardımcı olurken cildin daha genç bir görünüme kavuşmasına destek olur.Lierac Lif Integral Eye Serum: Lierac lift ıntegral eye lift serum; daha hacimli daha canlı gözler için yardımcı bakım ürünüdür.oluşan kırışıklık, çizgi, sarkma ve nem kaybına karşı bakım sağlamaya yardımcı olur.koyu halkaları azaltmaya, göz çevresindeki şişkinliği hafifletmeye çalışır.ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.göz çevresine aydınlık, sıkı ve sağlık bir doku sağlamaya çalışır. 

Lierac Lift İntegral Maske: Cİldi yenilemeye, cilde daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya, cildin enerji ve ışıltı kazanmasını sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiş sıkılaştırıcı etkili bir jel maskedir.yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye, daha aydınlık bir cilt dokusu oluşturmaya destek olur.yüz ovalini yeniden şekillendirmeye, cilde daha genç bir görünüm kazandırmaya yardım eder.dış etkenlere karşı dirençsiz olan cilde direnç kazandırmaya, daha güçlü ve daha dinamik bir cilt dokusu oluşturmaya yardım eder.
 

Kullanım Şekli


Lierac Lift İntegral Gündüz Bakım Kremi: Sabah cildinizle uyumlu serum sonrası tüm yüz ve boyun bölgesine uygulanır.Lierac Lif Integral Eye Serum: Göz çevrenize ve göz kapaklarınıza uygulayın.Lierac Lift İntegral Maske: İnce bir tabaka halinde kuru cildinize göz çevresine gelmeyecek şekilde uygulayın. Sıkılaştırıcı etkiyi cildinizde hissetmek için 5-10 dakika emilmesini bekleyin. Durulamayın.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoires Lierac / Ales Gro
Kullanım Zamanı: Sabah Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR