Lierac Lumilogie Koyu Leke Karşıtı 24 Saat Yoğun Tedavi Yapan Gece ve Gündüz Konsantresi 30ml

Marka:
Ürün Kodu : Lierac.040   /
Barkod: 3508240004446
5,0 (1)
524,25 TL
  • SORUN YOK!

    14 gün içerisinde
    değişim ve iade

  • KARGOYU DÜŞÜNMEYİN

    300 TL üzeri
    kargo ücretsiz

  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Leke Karşıtı Bakım Kremi
 

Ürün Faydası


Lumilogie; inatçı, görünür ve yeni ortaya çıkan koyu lekeler üzerinde etkili gece & gündüz uygulanan yoğun bakım konsantresidir. Gündüz konsantresi; içeriğindeki e ve b3 vitaminleri ile cildinize antioksidan ve aydınlatıcı etki sağlamaya destek olurken, gece konsantresi ise hidroksi asitler ile peeling aksiyonu sağlayarak hücre yenilenmesini harekete geçirmeye yardımcı olur . İki konsantrasyonun içerisinde bulunan hexyl r molekülü, kum zambağı ve sinir otu ekstreleri ise melanin üretimini yavaşlatmaya yardımcı olarak yeni ortaya çıkan, görünür ve inatçı lekeler üzerinde aksiyon alınmasına destek olur.

Uygulamadan hemen sonra: 

Cilt dokusunu güzelleştirici etki: %80 (1) 

7. günden itibaren:

%84 Daha eşit cilt dokusu (1) 

1. aydan itibaren, 3 tür koyu leke görünümünde azalma: 

%86 Yeni ortaya çıkan lekeler (1) 

%88 Belirgin koyu lekeler (2)

%81 İnatçı koyu lekeler (1) 

+%50: 1 aylık kullanıma oranla 2 aylık düzenli kullanımda artan aydınlık etki (3) 

Kadınların %98’i 7 günlük kullanımdan itibaren ikna oldu. 

(1) Klinik çalışma, 28 gün boyunca -% memnuniyet oranı. 

(2) 28 gün boyunca 49 gönüllü ile yapılan klinik çalışma – Enstrümantal Ölçümler - % memnuniyet oranı. 

(3) 56 gün boyunca 55 gönüllü ile yapılan klinik çalışma - Klinik Skor: Uygulamadan hemen sonraki etki +%25, 1. Aydan itibaren +%32, 2. Aydan itibaren +%48  

 Kullanım Şekli


Gündüz kremini, göz çevrenize gelmeyecek şekilde tüm yüzünüze tek başına veya nemlendiricinizden önce uygulayın. Güneşe maruz kalacaksanız spf içeren bir güneş kremi ile kullanmanızı öneririz. Gece kremini, göz çevrenize gelmeyecek şekilde tüm yüzünüze tek başına veya gece kreminizden önce uygulayın.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoires Lierac / Ales Gro
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR