Lierac Perfect Skin Fluid Teınt Spf20 Golden Beıge 30 ml

Marka:
Ürün Kodu : Lierac.082   /
Barkod: 3508240008222
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Bakım ve makyaj arasındaki sınırda uzman bir formül
 

Ürün Faydası


Pro-crystaline: yenilik

Bu dört amino asidin birleşimi en güzel ten tonlarını ortaya koyuyor. Uygulamalarla, cilt daha pembe bir parıltı ortaya çıkarır.

Sırrı mı? Tonun çıkmasını önleyen bir protein olan kristalin sentezini uyarır.Hyalu-3: Lieracın karakteristik varlıkları

Bu hyaluronik asit kompleksi cilt yüzeyinde ve derinliğinde çalışır:

- Yüzeyde hemen pürüzsüzleştirme etkisi; Yüksek moleküler ağırlıklı hyaluronik asit.

- derin dolgu işlemi; Mikro kapsüllenmiş hyaluronik asit

- Sürdürülebilir eşleştirme eylemi; Hyaluronik asit uyarıcı doğal ekstraktör

Dışarıdan, cilt parlıyor: lezzetli, yumuşak ve her zaman daha fazla sulu.

Sırrı mı? İki hyaluronik asitin ve bu mucize molekülünün bir öncüsünün birleşimi. Yüzeyde yüksek moleküler ağırlıklı bir hyaluronik asit cildi anında doldurur ve pürüzsüzleştirir. Dehidrasyon kırışıklıkları bulanıklaşır, epidermis yeniden doldurur.

Klinik olarak kanıtlanmış, profesyonel cilt üzerinde anında bir etki yaratmak için hem cilt bakımı hem de makyajdan kaynaklanır

Uygulamadan sonra cilt değişir: daha parlak, daha düzgün ve daha parlaktır.
 

Kullanım Şekli


Kapsamı modüle etmek için 3 uygulama tekniği:

- parmak uçlarınızla: optimum koruma

- düz bir fırça ile: hafif kapsama

- sünger: esnek kaplama
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoires Lierac / Ales Gro
Kullanım Zamanı: Günlük Kullanım
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR