Lierac Supra Radiance Gel-Krem 50 ml & Supra Radiance Serum 3 ml & Supra Radiance Maske 10 ml

Marka:
Ürün Kodu: Lierac.087   /
Barkod: 3508240007966
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Lierac Supra Radiance Gel-Krem: Lierac supra radiance anti-ox renewing cream gel, antioksidan etkisiyle cilt görünümünü yenilemeye ve cilde ışıltı vermeye yardım eden gündüz kremidir.cildin daha genç bir görünüme ve doğal ışıltısına kavuşmasına destek olurken, cildin yenilenmesine yardım eder.ciltteki kırışıklıkların görünümünü azaltmaya ve cilt tonu farklılıklarını azaltmaya destek olur. Pirinç pudrası, cildin yağlı görünmesinin önüne geçerek, daha taze ve mat bir cilt görünümüne sahip olunmasına destek olur.Lierac Supra Radiance Eye Serum: Göz çevresinin aydınlanmasına ve daha ışıltılı bir görünüme kavuşmasına destek olan göz çevresi serumu; içeriğindeki karaısırgan otu ile cilt kalitesinin artmasına, hyalu-3 konsantresi ile ciltte yaşlanma karşıtı aksiyona, pagoda ağacı ekstresi ile antioksidan etkiye ve çoban püskülü ekstresi ile göz çevresinde oluşan su tutulumu ve koyu renk farklılıklarının düzeltilmesine yardımcı olur. Aktif içeriklerin birleşiminden oluşan serum, göz çevresinin daha genç bir görünüme ve doğal ışıltısına kavuşmasına destek olurken, pürüzsüzlük etkisi ile su tutulumunun ve koyu renklerin düzeltilmesine ve daha eşit cilt tonuna sahip bir göz çevresine kavuşmanıza destek olur.Lierac Supra Radiance Maske: Cilt görünümünü yenilemeye ve cilde ışıltı vermeye yardım eden yüz maskesi,cildin canlanmasına yardım eder ve cilt tonu farklılıklarını azaltmaya destek olur.cilt kalitesinin artmasına ve cildin solgun görünümünün giderilmesine yardım eder.cildin yenilenmesine ve pürüzsüz bir hale gelmesine yardım eder. Cildin yoğun bir şekilde nemlenmesine ve tazelenmesine katkıda bulunur. Ciltteki ölü deriyi atmaya destek olur.cildin esnekliğini kazanmasına yardım eder.uygulandığı andan itibaren taze ve pürüzsüz bir cilt görünümünün sağlanmasına destek olurken, peeling etkisi ile cilde ışıltı vererek daha eşit bir cilt tonuna sahip olmanıza yardım eder. 
 

Kullanım Şekli


Lierac Supra Radiance Gel-Krem: emiz ve kuru cildinize uygulayınLierac Supra Radiance Eye Serum: Sabah ve akşam göz çevrenize uygulayın. Daha etkili bir sonuç için supra radiance serisinin diğer ürünleri ile birlikte kullanın.Lierac Supra Radiance Maske: Kalın bir tabaka halinde kuru cildinize göz çevresine gelmeyecek şekilde uygulayın. 5 dakika cildinizde beklettikten sonra dairesel hareketler yaparak ovalayıp, yıkayınız.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoires Lierac / Ales Gro
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR