Listerine Advanced Defence Sensitive Mouthwash Fresh Mint 500ml Gargara

Marka:
Ürün Kodu : Listerine.021   /
Barkod: 3574661014593
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Ürün Faydası
Derinlemesine koruma sağlamak ve diş hassasiyeti ağrısından kurtulmak için sinirleri fiziksel olarak korur.
Ayrıca plakları azaltır, bakterileri öldürür ve nefesi ferahlatır. Taze nane aromasına sahiptir ve kalıcı koruma sağlar.

Kullanım Şekli
Günde iki kez kullanın: fırçalamadan sonra sabah ve akşam. 10 ml (2x5 ml çay kaşığı) bir bardağa dökün, dişlerin ve diş etlerinin etrafını 60 saniye boyunca çalkalayın ve tükürün.
En iyi sonuçlar için en az 2 hafta boyunca günde iki kez düzenli olarak kullanın.

İçindekiler
Aktif bileşen: Dipotassium Oxalate 1.4%.
Diğer bileşenler: Aqua, Sorbitol, Propylene Glycol, Phosphoric Acid, Aroma, Poloxamer 407, Sodium Benzoate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate,
Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Fluoride, Sucralose, Sodium Saccharin. Contains Sodium Fluoride (220 ppmF).


Uyarılar
Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.
Oksalatlara veya bileşenlerden herhangi birine duyarlıysanız veya alerjiniz varsa bu ürünü kullanmayın.
Böbrek hastalığı, hiperoksalüri, böbrek taşı veya malabsorpsiyon sendromu öykünüz varsa veya yüksek miktarda C vitamini (günde 1000 mg veya daha fazla) alıyorsanız bu ürünü kullanmayın.
Böbrek taşı geliştirebileceğinizden endişeleniyorsanız, doktorunuza danışın.
Rahatsızlık veya tahriş hissederseniz ürünü kullanmayı bırakın.
Önemli miktarda (10 ml'den fazla) yutulursa, bir bardak süt veya su için ve doktorunuza danışın.
18 yaşın altındaki çocuklarda kullanıma uygun değildir.
Menşei: İtalya
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI