Listerine Advanced White 500ml Gargara

Marka:
Ürün Kodu: Listerine.004   /
Barkod: 3574661203607
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Dişler ağız yüzeyinin sadece %25’ini kaplar, sadece dişlerinizi fırçaladığınızda dil gibi ağzınızın diğer bölgelerini gözden kaçırmış olursunuz. Diş eti hattını ve dişlerinizin arasındaki tüm erişilmesi güç alanları fırçalamanız tavsiye edilir. Listerine her yere ulaşır ve komple ağız içi hijyeni sağlar.
 

Ürün Faydası


Günde 2 kez kullanıldığında Listerine Advanced White ın dişte oluşan lekeleri ortadan kaldırdığı ve engellediği, böylece sadece 2 hafta içinde daha beyaz dişlere sahip olmanızı sağladığı kanılanmıştır. Listerine Advanced White, çok yönlü koruma sağlayan benzersiz formüle sahiptir. Aşındırmayan beyazlatma teknolojisi ile dişlerdeki lekeleri ortadan kaldırır. İçeriğindeki güçlü esansiyel yağlar ağız hijyeni sağlar ve diş yüzeyini temizler. Oluşturduğu güçlü kalkan ile yeni lekel görünümlerine karşı yardımcıdır. Florür minarelleri geri kazandırmaya ve dişleri güçlendirmeye yardımcı olur.
 

Kullanım Şekli


En iyi sonucu almak için, sabah ve akşam günde 2 kez dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanınız. 10ml yi 5mllik 2 tatlı kaşığı bir bardağa dökünüz, 60 saniye süreyle dişlerinizi ve diş etlerinizi çalkalayınız ve tükürünüz.
 

Uyarılar


12 yaşından küçük kişilerce kullanılmamalıdır.
 

 


Menşei: İtalya
Kullanım Zamanı: Günde 2 kez

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI