Listerine Geliştirilmiş Hassas Koruma 500ml Gargara

Marka:
Ürün Kodu : Listerine.002   /
Barkod: 3574661368641
%15İndirim
35,00 TL 29,75 TL
 • HIZLI GÖNDERİ

  16:00'a kadar
  onaylanan siparişlerde

 • SORUN YOK!

  14 gün içerisinde
  değişim ve iade

 • KARGOYU DÜŞÜNMEYİN

  250 TL üzeri
  kargo ücretsiz

 Favorilerime Ekle  Karşılaştır


Kullanım AmacıDişler ağız yüzeyinin sadece %25’ini kaplar, sadece dişlerinizi fırçaladığınızda dil gibi ağzınızın diğer bölgelerini gözden kaçırmış olursunuz. Diş eti hattını ve dişlerinizin arasındaki tüm erişilmesi güç alanları fırçalamanız tavsiye edilir. Listerine her yere ulaşır ve komple ağız içi hijyeni sağlar.

 Ürün FaydasıTürkiye’deki tek tedavi edici özellikteki ağız bakım suyu Listerine Hassasiyet İçin Geliştirişmiş Koruma, günde 2 kez mekanik diş temizleme rutininize ek olarak kullanıldığında hassasiyete karşı %100 koruma sağlar. Listerine Hassasiyet İçin Geliştirilmiş Koruma ağız boşluğunda bulunan kalsiyumla birleşerek kalsiyum oksalat haline gelir, sinirlerin üzerine fiziksel olarak kaplar ve hassasiyet sorunuzu çözer.

 Kullanım ŞekliSabah ve akşam günde 2 kez dişlerinizi fırçaladıktan sonra veya diş hekiminizin tavsiyesine göre kullanınız. 10 mlyi ( 5 ml’lik 2 tatlı kaşığı) bir bardağa dökünüz, 60 saniye süreyle dişlerinizi ve diş etlerinizi çalkalayınız ve tükürünüz.

 UyarılarSabah ve akşam günde 2 kez dişlerinizi fırçaladıktan sonra veya diş hekiminizin tavsiyesine göre kullanınız.


10 ml'yi ( 5 ml’lik 2 tatlı kaşığı) bir bardağa dökünüz, 60 saniye süreyle dişlerinizi ve diş etlerinizi çalkalayınız ve tükürünüz.


18 yaşından küçük kişilerce kullanılmamalıdır.


Ürünü sulandırmayınız, şişeden içmeyiniz ve yutmayınız.


Böbrek hastalığı, hiperoksalüri, böbrek taşı veya emilim bozukluğu öykünüz varsa veya yüksek dozda C vitamini alıyorsanız bu ürünü kullanmayınız.


 İçindekilerDipotassium Oxalate, 1,4%. Aqua, Sorbitol, Propylene Glycol, Phosphoric Acid, Aroma, Poloxamer 407, Sodium Benzoate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Fluoride, Sucralose, Sodium Saccharin. Contient du fluorure de sodium (220 ppmF).

Menşei: İtalya
Kullanım Zamanı: Günde 2 kez
Yapısı: Likit
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR