Listerine Mouthwash Fresh Burst 500ml Gargara

Marka:
Ürün Kodu: Listerine.020   /
Barkod: 5010123703547
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı

Dişler ağız yüzeyinin sadece %25’ini kaplar, sadece dişlerinizi fırçaladığınızda dil gibi ağzınızın diğer bölgelerini gözden kaçırmış olursunuz.
Diş eti hattını ve dişlerinizin arasındaki tüm erişilmesi güç alanları fırçalamanız tavsiye edilir. Listerine her yere ulaşır ve komple ağız içi hijyeni sağlar.

Ürün Faydası

Sadece fırçalamak yetmez. Dişler ağzın %25’ini kaplar. Diş fırçalama ile ağızınızın diğer %75’i sınırlı fayda sağlar. Ağzınızdaki ulaşılması zor bölgelerde ise plak oluşmaya başlar.
Listerine Fresh Burst çözücü olarak etanol içeren eşsiz formülü ile plak oluşumunu azaltır ve önler. Bu nedenle diş hekimleri yalnızca diş fırçalama ile yetinmemenizi,
diş ipi ve sıvı ağız ürünü kullanmanızı önerebilirler. Listerine Fresh Burst; Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.
Fırçaladıktan sonra dişlerde kalan plağın giderilmesine yardımcı olur. Plağı azaltır. Yalnızca diş fırçalamaya göre plağı %70 daha fazla azaltır. Nefesinizi tazeler.
Uzun süre nefesinizin ferah kalmasını sağlar. Diş etlerinizin sağlıklı kalmasını sağlar. Diş eti çizgisinin altındaki ve üstündeki bölgelere ulaşarak diş etinin sağlıklı kalmasını sağlar.

Kullanım Şekli

Sabah ve akşam günde iki kez, dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanınız. 20 ml’yi (5 ml’lik 4 tatlı kaşığı) bir bardağa dökünüz.
30 saniye süreyle dişlerinizi ve diş etlerinizi çalkalayınız ve tükürünüz. Sulandırmadan kullanınız. Şişeden içmeyin ve yutmayınız.
12 yaş ve üzeri kişiler içindir.

Uyarılar

12 yaşından küçük kişilerce kullanılmamalıdır.

İçindekiler

Aqua, Alcohol, Sorbitol, Poloxamer 407, Benzoic Acid, Sodium Saccharin, Eucalyptol, Methyl Salicylate, Aroma, Thymol, Sodium Fluoride, Menthol, Sodium Benzoate, CI 47005, CI 42053.
Contient du fluorure de sodium 220 ppmF.
Menşei: İtalya
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI