Mavala Besleyici Tırnak Kremi Naılactan Tüp

Marka:
Ürün Kodu: Mavala.017   /
Barkod: 7618900905795
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Tırnak plağı üç tabakadan oluşur. Doğal olarak, görünür dış tabaka dış etkilere karşı hassastır ve çok fazla güneş, soğuk hava, deterjanla aldığı hasarı onarmaya yardımcı krem.
 

Ürün Faydası


Besleyici ve nemlendirici etkisi tırnak plağına esneklik kazandırır, genel durumunu iyileştirir ve tırnakları ayrılmaya karşı daha dayanıklı hale getirir. Uzun süreli bakım.
 

Kullanım Şekli


4-6 haftalık bir kür olarak kullanın. Her gece NAILACTAN ile tırnak ve tırnak köküne masaj yapın. Gece boyunca etki etmesi için izin verin. Çok yıpranmış tırnaklarda birkaç ay boyunca uygulamaya devam edin (tırnaklar 6 ayda tamamen uzar).
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: Her Gece

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI