Mavala Color-Matt Renk Matlaştırıcı

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.029   /
Barkod: 7618900997011
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Mat ve kadifemsi etki.
 

Ürün Faydası


MAVALA COLOR-MATT, oje üzerinde mat bir film oluşturan özel bir son kattır. Güzel bir "yumuşak dokunuş" etkisi için tamamen MAT ve KADİFEMSİ bir yüzey sağlar. Ojenin ayrılmasına ve soyulmasına karşı koruyucu bir film oluşturur.
 

Kullanım Şekli


Ojenin son katı kuruduktan sonra, COLOR-MATT’ı tüm tırnak yüzeyine, mümkünse tırnak ucunu ve hafifçe tırnağın serbest ucunun alt kısmını içerecek şekilde uygulayın. Bu, ojenin tutuşunu uzatacak ve daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.
 

Uyarılar


Fransız Yumuşak Dokunuş" efekti için, öncelikle COLORFIXi tüm tırnak yüzeyine uygulayın, sonra COLOR-MATT’ı yalnızca serbest uca uygulayın ... veya tam tersi. Alışılmadık bir dokunuş için, hayal gücünüzü takip ederek COLORFIX üzerine, dikey veya yatay dokunuşlarla COLOR-MATT uygulayın.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI