Mavala Destekleyici Alt Taban

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.015   /
Barkod: 7618900904194
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Tırnak üzerinde koruyucu ve destekleyici bir taban oluşturur
 

Ürün Faydası


Su bazlı formülü, tırnak plağına nemlendirici ve yeniden yapılandırıcı Proflex kompleksinin aktif bileşenlerini: kalsiyum, ipek amino asitler ve keratinin esas bileşenini sağlar. DESTEKLEYİCİ ALT TABAN, tırnak plağı ve tırnak rengi arasında koruyucu bir bariyer oluşturur, sararmayı önler ve tırnak cilasının yapışmasını arttırır.
 

Kullanım Şekli


Daha önce temizlenmiş tırnak plağının tamamına ince bir kat uygulayın. Manikür ile devam etmeden önce kurumaya bırakın. DESTEKLEYİCİ ALT TABAN bir alt taban olup oje veya bir üst kat ile takip edilmelidir.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI