Mavala Double Lash - Uzun Kirpikler

Marka:
Ürün Kodu: Mavala.056   /
Barkod: 7618900931190
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Daha uzun kirpikler için bakım ürünü
 

Ürün Faydası


Double-Lash, kirpikleri güçlendiren, sarıp koruyan, böylece onların daha uzun ve kuvvetli olmalarına yardımcı olan vitamin ve proteinler bakımından zengin doğal özler içerir. Bu bakım kirpiklerin uzamasına ve yoğunlaştırılmasına yardımcı olur. Daha dolgun ve ipeksi görünmelerini sağlar.
 

Kullanım Şekli


Double-Lash’ı kökten uca, tamamen temiz kirpiklere (ve gerekirse kaşlara) her gece uygulayın. Etki etmesi için gece boyunca bekleyin. Makyaj yapmadan önce bile sabahları özel olarak çıkarmaya gerek yoktur. Daha dolgun, daha uzun, daha güçlü kirpikler için en az 2 aylık her gün kullanın.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: Kaş-Kirpik
Kullanım Zamanı: Her Aksam

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI