Mavala Eller İçin Yenileyici Maske

Marka:
Ürün Kodu: Mavala.039   /
Barkod: 7618900923010
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Kuruyan ve yaşlanan ller için yğun bakım maskesi
 

Ürün Faydası


Eller, yüzde olduğu gibi, spesifik arındırıcı ve nemlendirici bakıma ihtiyaç duyar. ELLER İÇİN YENİLEYİCİ MASKE, kuru ve mat ellere anında fayda sağlar. Cildi nemlendiren ve yumuşaklık sağlayan seramid 2 ve aloe vera, yatıştırıcı özellikleri ile bilinen allantoin, canlandırıcı ve yenileyici bitkisel özler (ebegümeci, salatalık, melissa) ve kirleri gideren arındırıcı bileşen (Diatome Toprak) içerir. Haftalık bir uygulama, ellerin esnek ve yumuşak kalmasını sağlar ve erken yaşlanmayı önlemeye yardımcı olur.
 

Kullanım Şekli


Haftada bir kez, hafif masaj hareketleri ile, ölü cildin daha fazla bulunduğu parmak eklemleri üzerinde durarak maskeyi uygulayın ve sonra ürünle birlikte gelen plastik eldivenlerle elleri sarın. 10-15 dakika ellerde kalmasına izin verin. Eldivenleri hassas bir şekilde çıkarın ve tekrar masaj yaparken ılık suyla durulayın. Dikkatle elleri kurulayın ve el kremi veya ONARICI GECE KREMİNİ uygulayın.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: Haftada 2-3 kez

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR