Mavala French Manikür Seti - Buz Kübü

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.045   /
Barkod: 7618900701038
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Fransız Manikürü Buz Küpü : Buzsu bir etki için.
 

Ürün Faydası


Manikür daha uzun süre dayanır ve kusurlar örtülür. "Buz Kübü Fransız Manikür"ünün buzlu görünümü "Lotus 399" ve "Iceberg 324" oje ile elde edilmektedir. Kit aynı zamanda eşsiz parlaklık katan "Minute Quick-Finish" hızlı oje kurutucu içerir.
 

Kullanım Şekli


Tırnak plağının tamamına koruyucu bir alt taban uygulayın ve birkaç saniye kurumaya bırakın. Vurgulanacak yüzeyi tanımlamak için her tırnağa bir KILAVUZ ETİKET yerleştirin. Tırnağın serbest ucuna kısa, dikey dokunuşlarla veya tırnak yayını takip ederek tek bir yatay hareketle bir kat “Lotus” uygulayın. KILAVUZ ETİKETLERİ hemen çıkarın ve beyaz ojenin kurumasına izin verin. Sonra TÜM tırnak yüzeyine bir kat pastel oje “Iceberg” uygulayın (beyaz oje sürülü tırnak ucu da dahil olacak şekilde). Daha güçlü bir pastel görünüm elde etmek için ikinci bir kat uygulayın. Birkaç saniye bekleyin. Bir kat "Minute Quick-Finish" uygulayarak sonlandırın.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: İstenilen sıkılıkta kullanılır

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI