Mavala Jel Görünümlü Son Kat

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.028   /
Barkod: 7618900996014
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Jel Etkisi. Oje sabitleyici
 

Ürün Faydası


Şeffaf jel dokusu, jel oje görünümü sağlar; büyük hacim etkisi, mükemmel kubbeli bir yüzey ve olağanüstü parlaklık sağlar. Formülü, doğal tırnağın yapısına ve bütünlüğüne saygılıdır. UV lambasına gerek yoktur ve klasik bir oje çıkarıcı ile çıkarılır.
 

Kullanım Şekli


İkinci kat ojeyi uyguladıktan sonra, birkaç dakika bekleyin. Daha sonra, ojenin kalkmaya karşı direncini artırmak için tüm tırnak yüzeyine mümkünse tırnak ucu ve hafifçe serbest ucun alt bölümü de dahil olmak üzere JEL GÖRÜNÜMLÜ SON KAT’ı uygulayın.
 

Uyarılar


Klasik bir üst kattan biraz daha kalın olan formülü dikkatle kullanılmalıdır. Doğru miktarda JEL GÖRÜNÜMLÜ SON KAT kullanabilmek için, fırça ve çubuğunu şişeden çıkarırken fazla ürünü itinayla silin. Kullanma sonrası şişenin boğazını temizleyin. Şişeyi iyi kapatın.İpuçları: Manikürden iki gün sonra, parlaklığı arttırmak ve tutuşu uzatmak için bir kat COLORFIX uygulayın. Hızlı kuruma için manikürünüzü NEMLENDİRİCİ OJE KURUTUCU veya MAVADRY SPREY ile tamamlayın.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI