Mavala Konsantre Ayak Banyosu

Marka:
Ürün Kodu: Mavala.051   /
Barkod: 7618900775190
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Koku Giderici ve Pediküre Hazırlık
 

Ürün Faydası


Bu KONSANTRE AYAK BANYOSU, güçlendirici özelliklerinin yanı sıra koku giderme etkisi de içerir. Sertleşmiş derinin pürüzsüzleşmesini ve yumuşaklık kazanmasını sağlayan yumuşatıcı bir etkiye sahiptir. Pedikür için ideal bir hazırlıktır. Okaliptüs ve limon esansları sayesinde hoş kokuludur.
 

Kullanım Şekli


Ilık su ile dolu bir kaba birkaç damla KONSANTRE AYAK BANYOSU ekleyin ve ayakları 5-10 içine sokun. İyice kurutun ve pudralayın. Dikkat: köpüren ürün.
 

Uyarılar


Hamile veya emziren kadınlar tarafından kullanılmamalıdır.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: Ayak-Bacak
Kullanım Zamanı: Haftada 2-3 kez

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI