Mavala Lekelere Karşı El Kremi

Marka:
Ürün Kodu: Mavala.041   /
Barkod: 7618900928015
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Daha nemli parlak ve lekesiz eller için
 

Ürün Faydası


LEKELERE KARŞI EL KREMİ, görünümü eşitler, yaş ve ışık kaynaklı yaşlanmadan kaynaklanan pigmenter anormallikleri önlemeye yardımcı olur. 7 çeşit sertifikalı organik İsviçre Alp bitkisi (ebegümeci, nane, aslanpençesi, çuhaçiçeği, yavşanotu, melisa, civanperçenmi) kompleksi, cildi aydınlatmaya ve mevcut pigmenter lekelerinin renk yoğunluğunu ve boyutunu azaltmaya yardımcı olur, yenilerinin görünmesini önler. Ultra performanslı, yüksek konsatreli C vitamini türevi kombinasyonu bu etkiyi güçlendirir, antioksidan ve koruyucu faydalar sağlar. Cilde canlılığını ve esnekliğini geri kazandırır. Birkaç hafta sonra lekelerin görünümü belirgin bir şekilde azalacak, pigmenter kusurların görünümü hafifleyecektir.
 

Kullanım Şekli


Günde iki defa, ellerin üstüne az bir miktar uygulayın. Minimum 2 aylık günlük uygulamadan sonra ve epidermisin hücre yenilenme döngüsüne göre görünür sonuçlar elde edilebilir. Kullanım esnasında yüksek SPF koruması olmaksızın güneşe maruz kalmaktan kaçının.
 

Uyarılar


Dermatolojik olarak test edilmiştir. Koku içermez.


 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: Günde iki kez

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR