Mavala Manikür Tabletleri

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.032   /
Barkod: 7618900906112
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Manikürü kolaylaştırır.
 

Ürün Faydası


Efervesan MANİKÜR TABLETİ, sıradan musluk suyunu, hatta sert suyu yumuşak temizleme ve aydınlatma solüsyonu haline getirir. Tırnaklar yumuşar ve daha esnek hale gelir. MAVALA TIRNAK ETİ ÇIKARICI ve pamuk sarılı bir manikür çubuk kullanılarak kolaylıkla geri itilebilir.
 

Kullanım Şekli


Parmakları suya sokmadan birkaç saniye önce, ılık suya MANİKÜR TABLETİ ekleyin ve çözünmesine izin verin. Ardından parmaklarınızı 2-3 dakika batırın. Manikürünüze devam etmeden önce parmaklarınızı hafifçe kurulayın.
 

Uyarılar


Sadece harici kullanım içindir. Yutmayınız.
 

 Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI