Mavala Mava-Strong Tırnaklar İçin Güçlendirici Alt Taban

Marka:
Ürün Kodu: Mavala.012   /
Barkod: 7618900990012
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Ayrılan Kırılan Tırnakları güçlendirir.
 

Ürün Faydası


Sinerji içinde çalışan iki etkiyi birleştirir: güçlendirme ve koruma. Renksiz ve parlak bir tırnak cilası olup, aktif bileşenleri, teknik özelliklerini ve etkinliklerini birleştirerek tırnakların kalitesini arttırır, yapısını güçlendirir. Mikro kapsüllü aktif bileşen kompleksi (çay ağacı esansiyel yağı, vitamin E, hidrolize keratin ve arginin) tırnakları güçlendirir ve kristal reçinesi tırnak plağını daha dayanıklı ve daha kalın yapar.
 

Kullanım Şekli


Oje ve yağ kalıntılarını giderin. Kullanmadan önce ürünün içindeki mikrokürecikleri harmanlamak ve dağıtmak için şişeyi çalkalayın. Temiz tırnaklara haftada en az iki kez tırnak yüzeyinin tamamına MAVA-STRONG uygulayın. Manikür tabanı olarak kullanılabilir (sonrasında oje ve üst kat ile devam edilir) veya her iki günde bir olmak üzere tek başına kullanılabilir. Sonra gerekli sertliği korumak için uygulamaları azaltın. Tırnaklarınız için daha nazik olan aseton içermeyen oje çıkarıcıyla çıkartın.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI