Mavala Mavapen - Tırnak Etleri İçin Besleyici Yağ

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.025   /
Barkod: 7618900917194
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Tırnak etleri için besleyici yağlarla zenginleştirilmiş kullanışlı kalem.
 

Ürün Faydası


MAVAPEN, tek uygulama ile tırnak etlerini yumuşatan ve yatıştıran birkaç damla besleyici yağ sağlar. Ayçiçek yağı, zeytinyağı, tatlı badem yağı ve buğday tohumu yağı içerir ve A, E ve F vitaminleri bakımından zengindir. Bu kalem, aşırı uzamış tırnak etlerinin tırnak yüzeyinden hafifçe geriye itilmesine ve yumuşatılmasına imkan sağlar.
 

Kullanım Şekli


Besleyici yağı keçe ucu ile tırnak çevresine uygulayın. Tırnak etlerine dairesel hareketlerle masaj yapın ve nüfuz etmesine izin verin. Gerekirse, MAVAPENin keçe ucu ile tırnak etlerini yumuşak bir şekilde geri itin. Bir alt taban ve oje uygulamadan önce oje çıkarıcı kullanarak tırnaklardaki tüm yağ kalıntılarını giderin.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: Haftada 2-3 kez

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI