Mavala Oje Çıkarıcı Ped

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.006   /
Barkod: 7618900916265
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Oje Çıkarıcı
 

Ürün Faydası


Tırnağı veya tırnak etini kurutmayan yumuşak bir oje çıkarıcı ile doyurulmuştur. Kullanımı hızlı ve kolaydır. 30 ped içeren pratik ve kullanışlı bir plastik kap içerisindedir.
 

Kullanım Şekli


Çıkarıcının ojenin katmanlarına nüfuz etmesini sağlamak için çıkarıcı ile doyurulmuş pedi tırnak üzerine hafifçe bastırın. Bir dakika bekleyin ve tek bir hareketle silin. Koyu renk oje katlarını veya birçok kat şeklindeki ojeyi çıkarmak için ikinci bir uygulama gerekli olabilir. Ellerinizi iyice yıkayın.
 

Uyarılar


Asetonsuz
 

 Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR