Mavala Tahta Manikür Çubukları

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.034   /
Barkod: 7618900906136
5,0 (0)
85,80 TL
  • SORUN YOK!

    14 gün içerisinde
    değişim ve iade

  • KARGOYU DÜŞÜNMEYİN

    300 TL üzeri
    kargo ücretsiz

  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Tırnak Etlerini zarar vermeden geri itilmesine yardımcı olur.
 

Ürün Faydası


Çubuğun eğimli uçunu tırnak etlerini geri yuvarlamak için pamuk ile sarın ve ölü deriyi giderin. Diğer taraf (ok şeklindeki), oje lekelerini çıkarmak veya tırnakların serbest uç bölümlerinin altını temizlemek için pratik ve kullanışlıdır.
 

Kullanım Şekli


TIRNAK ETİ ÇIKARICInın uygulanmasından sonra, çubuğun ucunu pamuk ile sarın ve yumuşak bir şekilde tırnak etlerini geri sarın.
 

Uyarılar


Tırnak etlerine ve tırnağın köküne hasar vermekten kaçınmak için çubuğun ucunu her zaman pamuk ile sarın.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI