Mavala Tırnak Eti Kremi

Marka:
Ürün Kodu: Mavala.021   /
Barkod: 7618900914193
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Kuru ve kötü görünen tırnak etlerinin görünümünü düzeltir.
 

Ürün Faydası


Tırnak çevresindeki cildi yumuşatır ve tırnak plağından ayrılmasına ve nazikçe geriye yuvarlanmasına imkan sağlar. Tırnaklara bakımlı bir tırnak çevresi sağlar. Manikürü bozmaz.
 

Kullanım Şekli


Gerekirse parmak uçları da dahil olmak üzere tırnak çevresine uygulayın (kuru, çatlamış cilt). Sıkı, dairesel hareketlerle tırnak etlerine masaj yapın ve nüfuz etmesine izin verin. En iyi sonuçlar için günlük olarak, yatmadan önce uygulayın, gece boyunca ürünün etki etmesine imkan verin. Ayrıca, haftada bir veya manikür yaparken tırnak etlerinin geri itilmesini ve ölü derinin giderilmesini sağlamak için TIRNAK ETİ ÇIKARICI ve pamuk sarılı küçük MANİKÜR ÇUBUĞU’nu kullanın.
 

Uyarılar


Oje çıkarıcı kullanarak tırnaklarınızdaki tüm yağ kalıntılarını gidermeden oje asla uygulanmamalıdır. O nedenle, alt tabanın ve ojenin yapışmasına imkan vermek için TIRNAK ETİ YAĞI’nın yağlı tabakasını giderin.Not: TIRNAK ETİ YAĞI ile aynı özelliktedir.
 

 Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: Her Gece

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI