Mavala Tırnak Kalkanı

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.019   /
Barkod: 7618900908192
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Tırnaklar için fiziksel koruma sağlar.
 

Ürün Faydası


Tırnak plağı üç tabakadan oluşur. Doğal olarak, görünür dış tabaka, dış etkilere karşı hassastır ve çok fazla güneş, soğuk hava, deterjanlarla, … kolayca yıpranabilir. Özel formülü tırnaklara dayanıklılık sağlamak için geliştirilmiştir. TIRNAK KALKANI, günlük işlerden ve diğer yıpratıcı unsurlardan tırnakları korumak için güçlü bir fiziksel koruma oluşturur. Kırılma, soyulma ve darbelere karşı korunan ve kombine bir bakım (MAVALA SCIENTIFIQUE ve/veya NAILACTAN gibi) sağlanan tırnak kendini düzgün bir şekilde yenileyebilir ve güçlendirebilir.
 

Kullanım Şekli


Aşama I - Temiz tırnağın tamamına bir kat uygulayın. Birkaç dakika kurumaya bırakın (naylon lifler görünür olacak). Aşama II – Bir kat mühürleyici uygulayın ve tamamen kurumaya bırakın. Yüzey pürüzlü kalırsa, ikinci bir kat uygulayın. Oje sürme işleminize yalnızca oje veya üst kat uygulayarak devam edin. İyice kurumasını sağlayın.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: Haftada 2-3 kez

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI