Mis Lavanta Uçucu Yağı 10ml

Marka:
Ürün Kodu: Misbahçe.027   /
Barkod: 3600000000412
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Cildi dengeler. Antioksidandır. Pürüzsüz cilt oluşumunu destekler. Şampuanların içine damlatılarak saç dökülmesi için tedbir alabilirsiniz.
 

Ürün Faydası


En popüler uçucu yağlardan biri olan Lavanta, Lavendula Angustifolia bitkisinin çiçeklerinin damıtılma yoluyla elde edilmiş tamamen doğal ve saf olan uçucu yağıdır. Çiçeksi, pudramsı ve tatlı bir kokusu vardır. Lavanta Yağı’nın faydaları 2500 yıl önceden günümüze gelmektedir. Banyo, cilt bakımı, temizlik ve parfüm yapımı için kullanılmaktadır. Mucizevi bir bitkidir.Misbahçe Lavanta Uçucu Yağı yüzde yüz saftır, katkı içermez. Avrupa Farmakope standartlarına uygundur.
 

Kullanım Şekli


Esansiyel (uçucu yağlar) çok güçlü yağlardır. Mutlaka sabit bir yağ ile seyrelterek cilde uygulanması gerekir. Aromaterapi; •Sabit bir yağ ile karıştırarak (ayrıştırılmış hindistan cevizi yağı) bileklere, şakaklara, ayak tabanlarına, boynun arka kısmına uygulanabilir •Banyo suyuna bir kaç damla ekleyip içerisinde 20 dakika dinlenebilirsiniz. •Buhurdanlıkta veya difüzerde yakarak oda kokulandırılabilir. Cilt Bakımı; •Cildi güzelleştirmek, ton dengelemek için cilt bakım ürünlerinize veya cilt bakım yağlarınıza ekleyebilirsiniz. Yüz için %1, vücut için maksimum %2 seyrelterek kullanımı önerilir. •Yağlı ciltler için Jojoba veya Argan yağı ile kullanılması, •Hassas ciltler ve leke önlemek için Kuşburnu Çekirdeği Yağı ile kullanılması •Kuru ciltler için Shea Butter, Kayısı Çekirdeği Yağı ile kullanılması •Göz çevresinde %0.1 oranında seyrelterek Tatlı Badem Yağı ile kullanılması önerilir. **1 ml yaklaşık 20 damladır.
 

Uyarılar


Uyarılar; Haricen kullanım içindir. Seyreltmeden direk cilde uygulamayınız. Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. 5 yaşından küçük çocuklarda kullanmayınız. Hamilelik esnasında kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Serin yerde saklanıp 12 ay içinde tüketilmesi tavsiye edilir.
 

İçermez

Kimyasal madde, koruyucu ve paraben içermez


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Misbahçe Gıda ve Tarım Ltd. Şt
Kullanım Zamanı: Gerekli Durumlarda
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR