Misbahçe Alman Papatyası Uçucu Yağı 5 ml

Marka:
Ürün Kodu: Misbahçe.043   /
Barkod: 8680624614320
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Cildi temizler. Anti-oksidandır. Yumuşak ve pürüzsüz cilt oluşumunu destekler. Canlı ve parlak bir görünüme yardımcı olur. Alman Papatyası Uçucu Yağı 2000 yılı aşkın süredir kullanılmakta olan mucizevi bir yağdır. Alman Papatyası Almanlar arasında "alles zutraut” olarak da bilinir ki kullanım alanlarının genişliği ve etkinliği dolayısıyla  " her şeyi başarabilen” anlamındadır. Alman Papatyası Uçucu Yağı yazın bitkinin tam çiçeklenme döneminde hasat edilip kurutulması sonrası buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilir. Yeşilimsi maviden koyu maviye dönebilen müthiş bir rengi ve sapından yeni koparılmış otları andıran taze ve bitter bir kokusu vardır.
 

Kullanım Şekli


Sabit bir yağ ile karıştırarak (ayrıştırılmış hindistan cevizi yağı) vücuda, bileklere, şakaklara, ayak tabanlarına, boynun arka kısmına uygulanabilir Banyo suyuna bir kaç damla ekleyip su içerisinde 20 dakika dinlenilebilir. Buhurdanlıkta veya difüzerde yakarak oda kokulandırılabilir.
 

Uyarılar


Haricen kullanım içindir. Seyreltmeden direk cilde uygulamayınız. Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. 5 yaşından küçük çocuklarda kullanmayınız. Hamilelik esnasında kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Serin yerde saklanıp 12 ay içinde tüketilmesi tavsiye edilir.
 

İçermez

Kimyasal madde, koruyucu ve paraben içermez.Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Misbahçe Gıda ve Tarım Ltd. Şt
Kullanım Zamanı: Akşam
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR