Misbahçe Biberiye Uçucu Yağı 10ml

Marka:
Ürün Kodu: Misbahçe.016   /
Barkod: 8680624614283
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Antioksidandır. Saç dökülmesinin engellenmesinde etkin rol oynar. Canlandırıcı etkisi vardır.
 

Ürün Faydası


Biberiye Yağı bitkinin; Rosmarinus Officinalis; yapraklarının damıtılması yoluyla elde edilmiş tamamen doğal ve saf olan uçucu yağıdır. Kafurumsu, ferah, tazeleyici bir kokusu vardır. Saç kaybının önlenmesinde kullanılan etkin bir uçucu yağdır. Misbahçe Biberiye Uçucu Yağı yüzde yüz saftır, katkı içermez. Kafur kemotipidir.
 

Kullanım Şekli


Esansiyel (uçucu yağlar) çok güçlü yağlardır. Mutlaka sabit bir yağ ile seyrelterek cilde uygulanması gerekir. Aromaterapi; •Buhurdanlıkta veya difüzerde yakarak oda kokulandırılabilir. Cilt Bakımı; •Cildi güzelleştirmek için cilt bakım ürünlerinize (bir kaç damla yıkama jelinize veya sabununuza) veya cilt bakım yağlarınıza ekleyebilirsiniz. Yüz ve vücut için max. %0,4 seyrelterek kullanımı önerilir. •Yağlı ciltler için Jojoba veya Argan yağı ile kullanılması önerilir. Vücut Bakımı; •2 yemek kaşığı Jojoba Yağı’na 10 damla Biberiye Yağı ekleyerek vücudunuza masaj yapabilirsiniz. •Banyo için, vücut şampuanlarınıza ve banyo suyuna 4-5 damla damlatarak, Biberiye yağının canlandırıcı etkisini hissedebilirsiniz. Saç Bakımı; • Şampuan ve saç kremlerinize birkaç damla damlatarak saçlarınızdaki canlandırıcı etkisini hissedebilirsiniz. **1 ml yaklaşık 20 damladır.
 

Uyarılar


Haricen kullanım içindir. Epilepsi, yüksek tansiyon veya böbrek hastasıysanız kullanmayınız. Seyreltmeden direk cilde uygulamayınız. Alerjen içerir, tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. 5 yaşından küçük çocuklarda kullanmayınız. Hamilelik esnasında kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Serin yerde saklanıp 12 ay içinde tüketilmesi tavsiye edilir.
 

İçermez

Kimyasal madde, koruyucu ve paraben içermez. 


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Misbahçe Gıda ve Tarım Ltd. Şt
Kullanım Zamanı: Gerekli Durumlarda
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR