Misbahçe Hindistan Cevizi Yağı 150ml

Marka:
Ürün Kodu: Misbahçe.031   /
Barkod: 8680624613095
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


İyi bir temizleyici yağdır. Gözenekleri tıkamaz. Ev yapımı doğal parfüm, deodorant yapımı için idealdir. Tüm cilt tipleri için uygundur.
 

Ürün Faydası


Ayrıştırılmış Hindistan Cevizi Yağı, kokusuz, renksiz ve çok ince bir yağdır. Misbahçe Hindistan Cevizi Yağı, distile edilerek sadece kaprik ve kaprilik asit trigliseritlerinin olduğu formdur. Her daim sıvı ve emilimi çok hızlı kuru bir yağ halini almıştır. Temizleme özelliği artan bu yağ makyaj temizleyici olarak, hızlı emilimi ve kokusuz olması özelliğiyle aromaterapide kullanımı idealdir. Tüm cilt tipleri için uygundur.
 

Kullanım Şekli


Cilt Bakımı; Göz ve yüz makyajınızı temizleyebilir, kendi hazırladığınız maskelerinize emilimi artırmak için ekleyebilirsiniz. Yüz, vücut ve saç bakımında kullanılır. Hızlı emilmesi uygulama sonrasında yağlı bir his bırakmamasını sağlar, üzerine makyaj uygulanabilir veya vücuda uygulandıktan sonra kıyafetlerinizi giyebilirsiniz. Aromaterapi; Vücut ve yüz masajlarında kullanım için uygundur. Tercih ettiğiniz uçucu yağlarla birlikte baz yağı olarak kullanılır. Kokusuz ve hızlı emilmesi özelliğiyle aromaterapide kullanımı en uygun yağlardandır. Saç Bakımı; Yıkama sonrasında saçları yatıştırmak ve yumuşatmak için kullanılır. Hafif bir yağ olduğu için saçı ağırlaştırmaz. Yarım pompa kadar saç uçlarına uygulayıp şekil verebilirsiniz. Banyoda yıkama sonrasında doğal saç kremi olarak uygulanıp, 2-3 dakika bekletilip durulayabilirsiniz.
 

Uyarılar


Haricen kullanım içindir. Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Serin yerde saklayınız.
 

İçermez

Kimyasal madde, koruyucu ve paraben içermez.


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Misbahçe Gıda ve Tarım Ltd. Şt
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: İhtiyaca Göre İstenilen sıklık
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR