Misbahçe Kayısı Çekirdeği Yağı Soğuk Sıkım 150 ml

Marka:
Ürün Kodu: Misbahçe.028   /
Barkod: 8680624613330
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yaşlanma, lekeler ve kırışıklıklara karşı savaşır. Antioksidan etkisi vardır. Cilt için zengin besin kaynağıdır. Kuru ve olgun cilt tipleri için uygundur.
 

Ürün Faydası


Hafif ve yatıştırıcı Kayısı Çekirdeği Yağı, tatlı kayısı çekirdeklerinin soğuk sıkım yöntemiyle sıkılmasıyla elde edilir. Yüze, vücuda ve bebeklere uygulanabilir. Hızlı emilir. Kuru ve olgun ciltler için idealdir. Cilt bakımında nemlendirici olarak, aromaterapide baz yağı olarak kullanılabilir, uçucu yağlar ile karıştırılabilir. Misbahçe Kayısı Çekirdeği Yağı yüzde yüz saftır.
 

Kullanım Şekli


Cilt Bakımı; Sabah ve/veya akşam tercih ettiğiniz bir doğal sabunla yüzünüzü yıkayıp tonik olarak gül suyunu cilde sürdükten sonra (tercihen cilt hala gül suyu ile nemliyken) temiz parmak uçları ile 3-4 damla yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Mikro dolaşımı hızlandırmak ve daha canlı bir görünüme sahip olmak için masaj yaparak uygulayınız. Aromaterapi; Vücut ve yüz masajlarında kullanım için uygundur. Tercih ettiğiniz uçucu yağlarla birlikte baz yağı olarak kullanılır.
 

Uyarılar


Haricen kullanım içindir. Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Serin yerde saklayınız.
 

İçermez

Kimyasal madde, koruyucu ve paraben içermez. 


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Misbahçe Gıda ve Tarım Ltd. Şt
Kullanım Yeri: Vücut
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR