Misbahçe Sandal Ağacı Uçucu Yağı 5ml

Marka:
Ürün Kodu: Misbahçe.026   /
Barkod: 8680624614177
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Pürüzsüz cilt oluşumunu destekler. Cildi yumuşatır. Yaşlanma karşıtı bakım yapar. Nemlendirici özelliği vardır. Onarıcı bakım yapar. Leke karşıtı bakım yapar. Cildi temizler. Cildi sıkılaştırır.
 

Ürün Faydası


Cildin pürüzsüzleşmesine ve daha genç görünmesine yardımcı olur. Özellikle hava değişikliklerinin neden olduğu cilt değişikliklerini düzenler ve cildi yumuşatır. Leke karşıtı bakım yapar. Onarıcı bakım yapar. Temizleyicidir.
 

Kullanım Şekli


Esansiyel (uçucu yağlar) çok güçlü yağlardır. Mutlaka sabit bir yağ ile seyrelterek cilde uygulanması gerekir. Aromaterapi; •Hem boyun çevresine masaj ile uygulanarak kullanılabilir hem de buhurdanlıkta veya difüzerde yakarak oda kokulandırılabilir. •Sabit bir yağ ile karıştırarak (ayrıştırılmış hindistan cevizi yağı) bileklere, şakaklara, ayak tabanlarına, boynun arka kısmına uygulanabilir •Banyo suyuna bir kaç damla ekleyip 20 dakika suyun içinde dinlenebilirsiniz. Cilt Bakımı; •Cildi güzelleştirmek, sebum dengelemek ve nemlendirmek için cilt bakım ürünlerinize veya cilt bakım yağlarınıza ekleyebilirsiniz. Yüz için maksimum %1 seyrelterek kullanımı önerilir. •Vücut için ise maksimum %2 seyrelterek kullanımı önerilir. •Yağlı ciltler için Jojoba veya Argan Yağı ile kullanılması, •Hassas ciltler ve leke önlemek için Kuşburnu Çekirdeği Yağı ile kullanılması, •Kuru ciltler için Shea Yağı, Kayısı Çekirdeği Yağı ile kullanılması, •Göz çevresinde %0.1 oranında seyrelterek Tatlı Badem Yağı ile kullanılması önerilir. Saç Bakımı; •Saç kremlerinizin içerisine birkaç damla damlatarak kepek olan bölgeleri nemlendirebilirsiniz. **1ml yaklaşık 20 damladır.
 

Uyarılar


Haricen kullanım içindir. Seyreltmeden direk cilde uygulamayınız. Alerjen içerir, tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. 5 yaşından küçük çocuklarda kullanmayınız. Hamilelik esnasında kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Serin yerde saklanıp 12 ay içinde tüketilmesi tavsiye edilir.
 

İçermez

Kimyasal madde, koruyucu ve paraben içermez. 


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Misbahçe Gıda ve Tarım Ltd. Şt
Kullanım Zamanı: Gerektiği Durumlarda
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR