Misbahçe Shea Yağı (Ayrıştırılmış) 30 ml

Marka:
Ürün Kodu: Misbahçe.044   /
Barkod: 8680624614344
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Yüz için kullanımı uygundur. Çok kuru ciltler için ekstra faydalıdır. Cilde ihtiyacı olan nemi hapseder, besler. Yumuşatıcı bakım yapar. Esansiyel yağlar ile hazırlanacak kişisel karışımlarda baz yağ olarak kullanıma uygundur. Saçları yumuşatmaya ve onarmaya yönelik bakım yapar.
 

Kullanım Şekli


Sabah/ akşam tercih ettiğiniz bir doğal sabunla yüzünüzü yıkayıp aktif yüz sularımızdan birini cilde sürdükten sonra (tercihen cilt hala nemliyken) temiz parmak uçları ile 3-4 damla yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Gündüzleri üzerine Nemlendirici Güneş Koruyucu Krem SPF 20 uygulanmasını öneririz.Tek başına cildin kuru bölgelerine uygulanabilir. Saçlarda bakım yağı olarak tek başına ve/veya esansiyel yağlar ile kullanılabilir
 

Uyarılar


Haricen kullanım içindir. Seyreltmeden direk cilde uygulamayınız. Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. 5 yaşından küçük çocuklarda kullanmayınız. Hamilelik esnasında kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Serin yerde saklanıp 12 ay içinde tüketilmesi tavsiye edilir.
 

İçermez

Kimyasal madde, koruyucu ve paraben içermez.


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Misbahçe Gıda ve Tarım Ltd. Şt
Kullanım Zamanı: Gerekli Durumlarda
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR