Misbahçe Yaşlanma Karşıtı Aromatik El Kremi 30 ml

Marka:
Ürün Kodu: Misbahçe.049   /
Barkod: 8680624618045
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yaşlanma Karşıtı Aromatik El Kremi, Gül ve Yasemin Çiçeği’nin eşsiz kokularıyla bahar bahçelerinin kapılarını açıyor.
 

Ürün Faydası


İpeksi, hafif ve çabuk emilen formülüyle ellerinize uzun süreli nem sağlayan Yaşlanma Karşıtı Aromatik El Kremi, Gül ve Yasemin Çiçeği’nin eşsiz kokularıyla bahar bahçelerinin kapılarını açıyor. Problem odaklı tasarlanan etkin formülü gücünü E vitamini ve gerçek vanilya parçalarıyla zenginleştirilmiş Shea Yağı, Skualan, Gül Uçucu Yağı ve Gül Hidrosolü’nden alırken; Bergamot, Ylang Ylang, Paçuli Uçucu Yağları ile ellerinize benzersiz bir bakım sunuyor. Cildin koruyucu bariyerini arttırarak yaşlanma belirtilerini indirgemeye yönelik bakım yapan bu etkili formül, her mevsim kullanılabilen hafif formuyla cilde gün boyu nem çağırıyor.
  • Cildin koruyucu bariyerini arttırır.

  • Dış faktörlere bağlı oluşan kuruluk ve çatlamarı onarır.

  • Ellerde kuruluğa bağlı oluşan yaşlanma etkilerini yavaşlatır.

  • Cilde gün boyu yoğun nem verir.

  • İpeksi bir his verir.
Kullanım Şekli


Ellere veya dirseklere sabah, akşam uygulayınız. Gün içinde ihtiyaç duydukça tekrarlayınız.
 

Uyarılar


Haricen kullanım içindir. Alerjen içerir,tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.Serin yerde saklayınız. 12 ay içinde tüketilmesi tavsiye edilir. 
 


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Misbahçe Gıda ve Tarım Ltd. Şt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: Sabah Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR