Misbahçe

Misbahçe Ürünleri Nelerdir?

Misbahçe , %100 doğal kaynaklı içerikleri ile Türkiye’nin cennet mekânlarından biri olan Ayvalık’ta ortaya çıkmış bir markadır. Tamamı doğal üretim ve el işçiliği olan bitkisel formüller ile cilt bakımı yapmak temeline dayanıyor. El ayak, cilt, saç ve vücut bakımı; arometerapi, uçucu yağ, sabun ve kolonyalar ile aradığınız doğal bakım etkisini sizlere sunuyor.
 

Misbahçe Ürünleri Kullananlar Hangi Ürünü Tercih Ediyor?

Misbahçe ürünleri kullananlar tarafından en sık tercih edilenlere baktığımızda gözenek karşıtı aktif yüz suyu, aydınlatıcı leke karşıtı serum, onarıcı yoğun el balsamı ilk sırada yer alıyor. Bronzlaştırıcı güneş yağı, kantaron yağı, canlandırıcı masaj yağı gibi seçeneklerle kendinizi ve sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Limon, Bargamot, Biberiye, Okaliptus gibi uçucu yağları da bulunan Misbahçe, doğal cilt bakımı isteyenlerin ilk tercihleri arasındadır.
 

Misbahçe Shea Yağı Nasıl Kullanılır?

Misbahçe shea yağı, yüz için kullanılabilir bir yağdır. Çok kuru ve kurumaya meyilli ciltler için etkisi daha iyi yönde olur. Nem, su ve cildin beslenmesini destekleyerek yumuşak bir his bırakır. Sabah akşam kullanabileceğiniz gibi bakım rutininize dâhil ederek de uygulayabilirsiniz. Saç bakımı ve onarımı aşamasında da yardımcı olan formülünü seyreltmeksizin saç diplerinizden uçlarına doğru masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Sağlam cilt bariyerinizin korunduğu bölgelere masaj yaparak düzenli uygulama etkili sonuçların görülmesine yardımcı olur.
 
Misbahçe Masaj Yağları Nereden Alınır?
Misbahçe ürünleri kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir diğer ürün ise masaj yağları! Duyusal, canlandırıcı, besleyici ve onarıcı masaj yağları ile cildinizin yumuşak ve narin bir bakımla buluşmasına yardım edebilirsiniz. Misbahçe ürünleri kullananlar ve markayla yeni tanışanların zevkle kullanacağı besleyici ve etkili ürünleri sitemizden tek tıkla sipariş edebilirsiniz.
 
İndirimli Misbahçe Ürünleri Hangileri?
Cilt ve saç bakımı yaparken hem bitkisel ürünler kullanmak hem de indirimli fiyatlar ile alışveriş yapmak için sitemizden sipariş verebilirsiniz. İndirimli Misbahçe ürünleri sizin için özel bir deneyimi destekler. Hem hesaplı hem de etkili kozmetik ürünleriyle bütçenizden taviz vermeden güzelliğinizi destekleyebilirsiniz. Doğanın iyileştirici ve onarıcı gücünü bir araya getirmiş ürünlere %100 doğal formüllerle sahip olmak için hemen sipariş etmeyi unutmayın. Doğal ve ışıltılı bir güzellik için alışverişin tam zamanı!