Misbahçe Bentonit Kili 50ml

Marka:
Ürün Kodu: Misbahçe.033   /
Barkod: 8680624613118
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Cildi arındırır, doğal peeling yapar. Mineral açısından zengindir. Aydınlatıcı ve yumuşatıcı etkisi vardır.
 

Ürün Faydası


Eski volkanik dağların külü, sodyum bentonit kili açık yeşil renklidir. Cilde maske olarak veya banyo suyuna atılarak kullanılabilir. Negatif elektrik yükünü kaybetmemesi için plastik, cam veya tahta kaplarda muhafaza edilmelidir. Misbahçe Sodyum Bentonit Kili cildi arındırarak gözenekleri temizlerken, içerdiği yararlı mineralleri cilde bırakır, gözeneklerin daha sıkı görünmesine yardımcı olur. Aydınlatıcı ve yumuşatıcı etkisi vardır. Doğal peeling özelliğiyle cildi nazikçe ölü derilerden arındırır. Yağlı ciltler için idealdir, karma ciltler T bölgesine uygulayabilir.
 

Kullanım Şekli


Bentonit kilinin aktif olması için su eklemek gerekir. İçme suyu veya gül suyu tercih edebilirsiniz. Kil doğal yapısı gereği topaklanmaya müsaittir, topaklanmayı engellemek ve nem katmak için 1 kaşık bentonit kilini 1 kaşık bal ile iyice karıştırınız. Üzerine 1 kaşık gül suyunu yavaşça karıştırarak ekleyiniz. 10-20 dakika bu karışımı bekletebilirsiniz iyice aktif olması için. Daha sonra yüze uygulayınız, 5-15 dakika beklettikten sonra yıkayarak durulayınız. Kurumuş kilin ciltten durulanması kolay olmayabiliyor, ılık suyla ıslatılmış havlu yardımıyla nazikçe yüzünüzü silerek çıkartabilirsiniz.
 

Uyarılar


Haricen kullanım içindir. Metal ile temasından kaçınınız. Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız.
 

İçermez

Kimyasal madde, koruyucu ve paraben içermez. 


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Misbahçe Gıda ve Tarım Ltd. Şt
Kullanım Yeri: Yüz-Boyun-Dekolte
Kullanım Zamanı: Hafta 2-3
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR