Misbahçe Limon Çimeni Uçucu Yağı 10ml

Marka:
Ürün Kodu: Misbahçe.015   /
Barkod: 8680624614238
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yağlı saçlardaki yağ dengesinin sağlanmasında yardımcı olur.
 

Ürün Faydası


Çimenimsi bitkinin yapraklarının distile edilmesi ile üretilir ve limonsu, taze, tatlı bir kokusu vardır. Hamam Sabununun kokusu, içerdiği Limon Çimeni Uçucu Yağından gelir. Anti-oksidan özelliği vardır. Şampuan ve Saç Kremlerinin içine damlatılarak kullanıldığında yağlı saçların yağ oranını dengeler ve saçlara hacim verir.
 

Kullanım Şekli


Esansiyel (uçucu yağlar) çok güçlü yağlardır. Mutlaka sabit bir yağ ile seyrelterek cilde uygulanması gerekir. Aromaterapi; •Buhurdanlıkta veya difüzerde yakarak oda kokulandırılabilir. •Banyo suyuna bir kaç damla ekleyip suyun içerisinde 20 dakika dinlenebilirsiniz. •4 çay kaşığı Hindistancevizi Yağı ile 4 damla Limonçimeni Yağı, 2 damla Paçuli Yağı ve 4 damla Bergamot Yağını karıştırarak vücudunuza masaj yapabilirsiniz. Cilt Bakımı; •Cildi güzelleştirmek ve nemlendirmek için cilt bakım ürünlerinize veya cilt bakım yağlarınıza ekleyebilirsiniz. Yüz için maksimum %1 ve vücut için %2 seyrelterek kullanımı önerilir. •Hindistan Cevizi Yağı ile seyreltilerek kullanılması uygundur. •Yağlı ciltler için Jojoba veya Argan Yağı ile kullanılması önerilir. Saç Bakımı; •Yağlı saçlar için Jojoba Yağı ile %1 seyreltilerek kullanılması önerilir. •Saç kremine 2-3 damla eklendiğinde yağlı saçların saçların yağ dengesinin oluşumunu destekleyebilirsiniz. **1ml yaklaşık 20 damladır.
 

Uyarılar


Haricen kullanım içindir. Seyreltmeden direk cilde uygulamayınız. Alerjen içerir, tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. 5 yaşından küçük çocuklarda kullanmayınız. Hamilelik esnasında kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Serin yerde saklanıp 12 ay içinde tüketilmesi tavsiye edilir.
 

İçermez

Kimyasal madde, koruyucu ve paraben içermez.


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Misbahçe Gıda ve Tarım Ltd. Şt
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Gece
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR