Misbahçe Sedir Uçucu Yağı 10 ml

Marka:
Ürün Kodu: Misbahçe.061   /
Barkod: 8680624614405
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Misbahçe Sedir Uçucu Yağı 10 ml

Ürün Faydaları:
Sedir Esansiyel Yağı (Cedrus Atlantica) bilinen en eski aromatik yağlardandır. Huzur veren ve ahenkli kokusunun yanı sıra cildin yağlı bölgelerinde faysa sağlar. Gözenek temizlemeye ve tıkanan saç derisini rahatlatmaya yönelik bakım yapar.
Sedir Yağı, ağacın talaşlarından veya kabuğundan başlayarak öz kerestesine kadar soyulmasından elde edilen kabuklardan su buharı distilasyonu yoluyla elde edilir.
Atlas Sedir Ağacı Kuzey Afrika kökenlidir.
Adından anlaşılacağı üzere Cezayir’in Atlas Dağları’nda yetişir.
Ancak yağ üretimi daha çok Fas’ta gerçekleşir.
Yoğun sıcak, odunsu ve ılımlı kafuri bir kokusu vardır.

Cildin yağlı görünümün önüne geçer.
Temizleyicidir.
Çabuk yağlanan saçlara dengeleyici bakım yapar.
Saçları güçlendirmeye yardımcı olur.

Kullanım Şekli:
Esansiyel (uçucu yağlar) çok güçlü yağlardır.
Mutlaka sabit bir yağ ile seyrelterek cilde uygulanması gerekir.
Aromaterapi
· Sabit bir yağ ile karıştırarak (ayrıştırılmış hindistan cevizi yağı) vücuda, bileklere, şakaklara, ayak tabanlarına, boynun arka kısmına uygulanabilir
· Banyo suyuna bir kaç damla ekleyip su içerisinde 20 dakika dinlenilebilir.
· Buhurdanlıkta veya difüzerde yakarak oda kokulandırılabilir.
Cilt Bakımı
· Cildi güzelleştirmek için cilt bakım ürünlerinize veya cilt bakım yağlarınıza ekleyebilirsiniz. Yüz için maksimum %1 seyrelterek kullanımı önerilir.
· Yağlı ciltler için Ayrıştırılmış Hindistan Cevizi Yağı, Jojoba veya Argan yağı ile kullanılması,· Hassas ciltler ve leke önlemek için Kuşburnu Çekirdeği Yağı ile kullanılması,
· Kuru ciltler için SheaButter, Kayısı Çekirdeği Yağı ile kullanılması,
· Göz çevresinde %0.1 oranında seyrelterek Tatlı Badem Yağı ile kullanılması önerilir.

**1 ml yaklaşık 20 damladır.

Ürün Bileşimi:
100% Sedir Yağı
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Misbahçe Gıda ve Tarım Ltd. Şt

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR