Moos İntim Likid Kadın 200 ml

Marka:
Ürün Kodu: Moos.006   /
Barkod: 8691502001750
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı  • GENİTAL PROBLEMLERDE YARDIMCIDIR.
Ürün Faydası  • GENİTAL PROBLEMLERDE YARDIMCIDIR.

  • KADINLARIN ÖZEL GÜNLERİNDE HİJYEN SAĞLAR.

  • KÖTÜ KOKULARI GİDERİR, HOŞ KOKU VERİR.

  • DOĞAL İNTİM FLORASINI BOZMADAN TEMİZLER, DEODORİZE EDER, HOŞ KOKU VERİR

  • PAPATYA ÖZÜ, ALLANTOIN VE BISABOLOL HASSAS CİLDİ YUMUŞATIR VE KORUR.


Kadınlarda hassas bölgenin asidik pH dengesi, zararlı organizmalara karşı koruyucu ve engelleyici bir rol oynar. Bu sebeple ürünün pH değerinin 4.2 olması sayesinde doğal genital bölge florasını bozmadan temizler ve deodorize eder. Allantoin, bisabolol ve doğal papatya özü ile hassas cildi yumuşatır ve korur. İçeriğindeki Chlorhexidine Digluconate maddesinin üstün koruma özelliği vardır. Bu madde biyolojik sıvı bulunan ortamlarda bile etkinliğini sürdürür ve kullanımdan itibaren cilde yerleşerek zararlılara karşı 6 saat süren koruma sağlar. Gerekli durumlarda cinsel ilişki öncesi ve sonrası ile havuz öncesi ve sonrası kullanımı tavsiye edilir.
 

Kullanım Şekli


Biraz ılık suyla avucunuzda köpürtünüz. Genital bölgeyi yumuşakça temizleyiniz ve daha sonra bol su ile iyice durulayınız. Günde iki kez (sabah-akşam) veya doktorunuzun tavsiye edeceği sıklıkta kullanınız.
 

 

 Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: MK Sağlık Ürünleri San. Tic. L
Kullanım Zamanı: İstenile sıklıkta
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR