Moos-S Kükürtlü Sabun 100 Gr

Marka:
Ürün Kodu: Moos.013   /
Barkod: 8691502019526
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Saç yüz vücut için kükürtlü sabun
 

Ürün Faydası  • KÜKÜRTÜN HOŞ OLMAYAN KOKUSU ÜRÜNÜMÜZDE GİDERİLMİŞTİR

  • ÇOK YAĞLI CİLTLERDE YAĞLANMAYI GİDERİR

  • CİLTTEKİ ÖLÜ TABAKANIN SOYULMASI (PEELING) İÇİN ÖNERİLİR

  • KEPEKLİ SAÇLARDA KULLANIMA UYGUNDUR

  • SİVİLCELERİN GİDERİLMESİNE YARDIMCI OLUR


İçeriğindeki kükürtün hoş olmayan kokusu giderilmiş olup Salisilik Asit ile güçlendirilmiştir. Özellikle çok yağlı ciltlerde yağlanmanın giderilmesinde, sivilceli ciltlerde ve genel vücut temizliğinde; kepekli saçlarda kullanılabilir. Ciltteki ölü tabakanın soyulmasına (peeling) ve pürüzsüz bir cildin oluşmasına yardımcı olur.
 

Kullanım Şekli


Günde iki kez (sabah – akşam) veya doktor tavsiyesine göre köpürtülerek cilt üzerinde 2-3 dakika bekletildikten sonra bol su ile durulanır.
 

 


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: MK Sağlık Ürünleri San. Tic. L
Kullanım Yeri: Saç
Kullanım Zamanı: Duşta Kullanılır
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR