Moos-U Isırgan Otlu sabun 100 Gr

Marka:
Ürün Kodu: Moos.011   /
Barkod: 8691502019533
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Isırgan otu şapuanı
 

Ürün Faydası  • SAÇ KÖKLERİNİ BESLER VE DÖKÜLME KARŞITI ETKİ GÖSTERİR

  • UÇUK TARZI CİLT PROBLEMLERİNDE KULLANILABİLİR


İçeriğinde doğal ısırgan otu özü vardır. Isırgan otunun elde edildiği yaprakta flavan, C vitamini, A, B2, B5, B9 ve K vitaminleri, beta-karoten, demir, mineral tuzları bulunmaktadır. Isırgan otunun birçok faydası yanında sabun bileşiminde yer alması saç dökülmesinde etkilidir ve yağlı, ince, yıpranmış, kırılan, kepekli saçlarda saç gelişimini hızlandırıcı ve canlandırıcı olarak tavsiye edilir. Saçlara yoğunluk ve parlaklık kazandırmakta kullanılmaktadır.
 

Kullanım Şekli


Günde iki kez (sabah – akşam) veya doktor tavsiyesine göre köpürtülerek cilt üzerinde 2-3 dakika bekletildikten sonra bol su ile durulanır. 
 

 Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: MK Sağlık Ürünleri San. Tic. L
Kullanım Yeri: Saç
Kullanım Zamanı: Duşta Kullanılır
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR