Mustela Soothing Hassas cilt lslak Mendil 70 Wipes 2. Ürün HEDİYE

Marka:
Ürün Kodu: Mustela.050   /
Barkod: 9999942
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Hassas, çok hassas beyaz tenli bebek ve çocukların yüz, vücut ve bebek bezi bölgesini temizleyici mendil
 

Ürün Faydası


Çocuğunuzun ve bebeğinizin çok hassas yüzü, eli, vücudu ve bezi bölgesini rahatlamasına da yardımcı temizleme mendili. İçeriğindeki Avokado Perseose rahatlatıcı özelliklere sahiptir ve cildin nem bariyerini korumak için gerekli lipitleri sağlar, Şizandra meyvesi çok hassas cildi rahatlatır
 

Kullanım Şekli


Ambalajından çıkartmış olduğunuz ıslak mendil ile bebeğinizin yüzünü, ellerini ve bez bölgesini nazikçe temizleyin. İşlemi ne kadar gerekirse yapabilirsiniz. Kıvrım yerlerini iyice temizlemeyi unutmayın. Durulama gerektirmez.
 

İçermez

Paraben içermez, Parfüm içermez, Sabun içermez


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Expanscıence Laboratuvarları İ
Kullanım Yeri: Yüz
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI