Mustela Very High Protection Sun Lotion Spf 50+ Yüksek Koruma Faktörlü Güneş Kremi 200 ml

Marka:
Ürün Kodu: Mustela.081   /
Barkod: 3504105031541
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


SPF 50+ Yüksek Koruma Faktörlü Çocuk ve Bebek Güneş Kremi, çok hassas, atopiye eğilimli veya güneşe karşı düşük toleransı olan ciltleri UVA ve UVB ışınlarına karşı korumak için özel olarak tasarlanmıştır. +50 faktör güneş kremi suya karşı dayanıklıdır.
 

Ürün Faydası


• SPF50 + UVB UVA yüksek koruma faktörü• Suya dayanıklı formül• Avocado Perseose® sayesinde cilt bariyerini güçlendirir; bebek ve çocukların cildinin zenginliğini UV ışınlarından korur.KULLANIM KEYFİ• Kremsi ve yapışkan bir kalıntı bırakmadan bebeğinizin cildine kolayca sürülebilir.• Cildi yumuşak, esnek ve nemli bırakır.• Cilt üzerindeki hafif ve görünmez doku, suya, kuma, havlu ve giysilerin ovalanmasına karşı oldukça dayanıklıdır.• Uzun süreli kullanım için büyük gramajlı ambalajlar sunar.• Pompası uygulanacak dozu kontrol etmeye yardımcı olur.
Kullanım Şekli


3 yaşın altındaki çocuklar doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Güneş losyonunu bebeğiniz güneşe çıkmadan önce, her 2 saatte bir ve banyodan sonra kuru cilde, yüze ve vücuda bol miktarda uygulayın (örneğin: bir yaşında bir çocuğun koluna 5 sprey) .

 

*Dikkat: Yetersiz uygulama korumayı azaltır.


 

 

 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Expanscıence Laboratuvarları İ
Kullanım Yeri: Yüz
Kullanım Zamanı: Güneşe çıkmadan önce ve gün iç

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR